Lētais luksuss, sievišķīgi – eksperts izvērtē, ar kādām automašīnām pārvietojas politiķi!

0 komentāri

Raidījums Bez Tabu Dzīves smalkumi bieži vien vēršas pie pašmāju ekspertiem dažādos jautājumos, lai noskaidrotu, kā uz sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem raugās attiecīgās lietas pazinēji. Šoreiz tie ir t.s. tautas kalpu spēkrati, kurus vērtēja autoeksperts Uģis Vītols.

Šajā sižetā tika izvērtēti tādi politiķi kā Jānis Ādamsons, Mārtiņš Bondars, Jānis Viļums, Anrijs Matīss u.c. Saeimas deputāti, kas tika “ķerti” brīžos, kad viņi dodas savās ikdienas darba gaitās. Dažiem no viņiem braucamie vismaz baumu līmenī vairāk piestāv sieviešu kārtas pārstāvjiem, bet vēl kāds izvēlējies lētāko ceļu, lai iekļūtu luksusa klasē. Noskaidro, kurš no deputātiem pārvietojas ar stilīgo, dārgāko un vecāko automobīli Roberta Blasa sagatavotajā sižetā raidījumam Bez Tabu Dzīves smalkumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas