Latvijas plus izmēra pasaulslavena modele “lej prieka asaras”, ieraugot savu kreklu dziedātaja Al Bano mugurā

Autors: Skaidrīte Nitiša

Skaidrīte ir optimiste. Viņai patīk pavasaris, kad daba jau ir pamodusies un visapkārt plaukst ābeles, patīk jūra jebkurā gadalaikā, un pirmais baltais sniegs. Skaidrīte uzskata, ka no jebkuras bezizejas jābūt izejai, un, ka pasaulē nav neatrisināmu situāciju.

0 komentāri

Latvijā pirmajai lielo izmēru modelei un korpulento dāmu pasaules skaistumkonkursa Top of the World Plus Size 2016 dalībniecei Tatjanai Mackevičai šis gads paliks atmiņā uz mūžu kā panākumiem bagātais. Viņa kļuva par šī konkursa Vice Mis, ļaujot sevi apsteigt vien skaistulei no Singapūras.

Plus izmēru skaistumkonkurss notika Latvijā un mūsu valsts iekļuva Ginesa rekordu grāmatā kā pirmā valsts pasaulē, kur tika rīkots šāds starptautisks konkurss. Tajā drīkstēja piedalīties dāmas, kuru apģērba izmērs ir 44. līdz 48. izmēra robēžās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tatjana ieguva titulu kā labākā plus izmēra modele. Viņai tagad ir līgums ar Krieviju, ir piedāvājumi no Turcijas un citām valstīm.
Pasaulē plus izmēra modeles tagad esot pieprasītas.

Latvijā atrast darbu gan ir grūti, jo tirgus ir neliels.

Kā modelei, galvenais, ir jāsaglabā nemainīgs izmērs, nedrīkst ne notievēt, ne kļūt apaļīgākai, jo uz Tatjanas augumu tiek veidota visa kolekcija.

Ikdienā modelē un darina tērpus arī pati un ir sava zīmola Basque īpašniece un ir izveidojusi pati savu kolekciju. Katru apģērbu darina tikai vienā eksemplārā. Tatjanai patīk vienā apģērba gabalā savienot dažādus audumus un darināt dažādus stilus.

Abas ar mammu, kura ir māksliniece, apglezno arī kreklus. Turklāt tikai ar rokām: ar otām un krāsu. Uz apģērba neveic arī skices ar zīmuli un nekādas tehnoloģijas vai printējumu neizmanto. Ja darbojoties ar otu un krāsām, gadās kaut par milimetru kļūdīties, krekls jāmet laukā. Apģērbam ir pasūtījumi visā Eiropā.

Tatjanas Mackevičas apgleznoto kreklu iegādājies pat itāļu dziedātājs Al Bano. Kad ieraudzījusi savu kreklu viņa mugurā smalkā vīna prezentācijā, bijusi tik sajūsmināta, ka no prieka apraudājusies.

Tatjana aklāj, ka viņas sapnis ir izveidot pašai savu plus izmēra kolekciju. To gribētu Jaunajā gadā īstenot.

Foto

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas