Kā āgenskalnieši Pārdaugavā nelabos garus dzenāja jeb atbilde ”uzvarētājiem”

37 komentāri

Ir 16.45, ielūkojoties Facebook esošajā domu biedru grupā, lasu, ka šodien ir paredzēta “nelabo garu” izdzīšanas miermīlīga akcija, kuras dalībnieki aicināti pulcēties ar saviem braucamajiem pie Āgenskalna tirgus, līdzi ņemot Latvijas karogus. Aunu kājas, braucu lūkot.

Jau pa gabalu redzams, ka dalībnieki būs. Te sabraukuši tie, kuri šajā laikā tikuši un kuriem līdz kaklam pobeģiķeļu (uzvarētāju) izdarības Pārdaugavas parkā, piečurātās vārtrūmes, aurošana ielās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Braucienā pa ielām dodas desmit, ar Latvijas karogiem rotāti auto. Aptuveni stundu riņķojot pa Pārdaugavas ielām pārsteidz tas, ka to, kuri, braucot pretī, smaidīja, māja ar roku ir neiedomājami vairāk par tiem, kuri ielas malā atrādīja, cik viņam smuks vidējais pirksts. 20:1.

Kā arī tas, kā šoferi krustojumos bija gatavi pagaidīt un palaist kolonnu. Kāds teiks – maz braucēju. Jā, bet vairāk nekā pērn. Un ir skaidrs, ka nākamgad būs vēl vairāk.

Jo te ir Latvija.

37 komentāri

TOP komentāri

 • Alīse
  +18

  Alīse

  Tas bija sirsnības brauciens Latvijas krāsās❤

  10.05.2016 20:25

 • A
  +17

  A

  Sirds sāka pukstēt straujāk,jo redzu ka vēl kādi LETIŅI ir palikuši!

  11.05.2016 00:49

 • Alberts Dinters
  +15

  Alberts Dinters

  Vai nav vienalga? Galvenais, ka ir tie, kuri gatavi atklāti parādīt attieksmi, nevis burkšķēt pie virtuves galda.

  10.05.2016 21:14

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas