Joki mazi! Busulis kļūst par pavāru un ”šeptējas” Rītiņa restorānā

0 komentāri

Lai arī restorāns Vincents darbojas jau 22 gadus, mūziķis Intars Busulis to apmeklē pirmo reizi. Un iemesls visai nopietns – slavenais pavārs Mārtiņš Rītiņš dziedātājam uztic kādu ”mazu darbiņu”.

Katrs no spēles Gatavo pa telefonu dalībniekiem ieņem savu vietu, un šovs var sākties!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rītiņš Busulim uzticējis pagatavot, paša vārdiem, ko pavisam vienkāršu – ēdiena sastāvā ir sparģeļi, pīles ola, kāda īpaša mērce un siers. Ola saiet kunkuļos, un Holandes mērces pagatavošanu Busulis sāk no sākuma.

Vai Intaram izdosies pagatavot maltīti Mārtiņa vadībā, skaties video!

Foto: Busulis mūziķa un pavāra ādā

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas