Jautri! “Sūdiņš iekrita,” hokeja komentētāju kuriozi un emocijas spēļu laikā!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Baiba Runce. Bez Tabu bijis viņas mīļākais raidījums, vēl pirms pati tajā sākusi strādāt. Darba dienas paiet nemanot, jo katru dienu sagaida vismaz viena neparedzēta situācija. Lai strādātu Bez Tabu, jābūt drosmīgam, apķērīgam, radošam, ar labu humora izjūtu un nenormālam, tas raidījuma žurnālistus padara atšķirīgus.

0 komentāri

Ar ilggadējo hokeja čempionātu komentētāju Tomu Prāmnieku plecu pie pleca šogad strādā bijušais hokejists Herberts Vasiļjevs. Līdz šim viņš komentējis tikai pāris hokeja spēles Vācijā, nevienu reizi latviešu spēlētāju sniegumu.

“Gribas to labāko, esmu ar viņiem spēlējis, viņi jau man kā bračkas,” Herberts Vasiļjevs par saviem bijušajiem komandas biedriem, viņš jūt līdzi katrai spēlei. Komentētājs priecājas par hokejistu sasniegumiem un pārdzīvo zaudējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms čempionāta abi nebija kopā komentējuši, bet ātri vien atraduši kopīgu valodu. Katru spēli Herberts sasmīdinot Tomu ar kādu asprātīgu salīdzinājumu. Piemēram, kad Zviedrijas hokeja izlase guva pirmos vārtus pret Latvijas hokeja izlasi, Herberts izsaucās: “Sūdiņš iekrita”!

Šogad mūsu komentētājiem ierādītas ļoti augstas vietas, viņi spēles vēro no sestā stāva. Parasti komentējot spēli sēdus, pieceļas uz Latvijas gūtiem vārtiem vai spēles beigās himnas laikā. Spēles laikā nereti saņem ziņas no draugiem, paziņām, taču abi komentētāji mobilajos tālruņos ieskatās tikai starplaikā.

Foto

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas