“Iegūta morālā pārliecība, tagad tas jāliek lietā,” Daugaviņš pēc pirmā treniņa Ķelnē

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Baiba Runce. Bez Tabu bijis viņas mīļākais raidījums, vēl pirms pati tajā sākusi strādāt. Darba dienas paiet nemanot, jo katru dienu sagaida vismaz viena neparedzēta situācija. Lai strādātu Bez Tabu, jābūt drosmīgam, apķērīgam, radošam, ar labu humora izjūtu un nenormālam, tas raidījuma žurnālistus padara atšķirīgus.

0 komentāri

Pēc veselas dienas, kas pavadīta autobusā, izlase pirmo treniņu Ķelnē aizvadīja 4. maijā – Brīvības svētkos. Vakarā hokejisti ieturēja svinīgu maltīti pie galdiem, kas klāti baltiem galdautiem.

Čempionāta priekšvakarā noskaņojums izlasē esot pozitīvs, tā vismaz saka paši hokejisti. No malas vērojot, viņi šķiet ļoti mierīgi. Protams, pirms pirmās spēles grūti spriest.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš pēc pirmā treniņa Lanxess arēnā pastāstīja, ka Ķelnē ieradušies ar patīkamu pozitīvismu!

Kaspars Daugaviņš

Kaspars Daugaviņš
Latvijas hokeja izlases kapteinis

Pārbaudes spēles nospēlējām diezgan labi, tas iedeva morālo pārliecību, tagad tikai tas viss jāliek lietā.

Visa Ķelne, ja godīgi, šķiet mierīga un pat nedaudz garlaicīga. Nav apgrūtinošas drošības pārbaudes, rodas sajūta, ka esi savējais. Arēnā visi lēnām gatavojas čempionātam – katrs dara savu darbu, viens otram netraucējot.

Fanus uz ielām pagaidām nemana, arī vietējie centrā vēl nav apraduši ar to, ka pilsētā notiek tik liels pasākums – Pasaules čempionāts hokejā.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas