“Es nezinu, kuru spēli tu skatījies, varbūt aizej iedzert vēl vienu alu!” Žurnālists sadusmo Bobu Hārtliju!

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc spēles preses konferencē žurnālistiem sacīja, ka Ķelnē nav ieradies kā tūrists, un viņa mērķis ir uzvara katrā spēlē!

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Kaža
 • Anatolijs
 • Lelde

  Lelde

  Pec 2 tik labam spelem likas,ka kaut kas pamainijies.Skarbaks treneris.Musejiem tadu vajag jo kaut ka patik dabut pirmas uzvaras un tad atslabt.Sija turnira katru speli jaspele uz visiem 100%, jo jebkura komanda var parsteigt. Ar Italiem ari jabut tikai uzvarai.Nu par parejam komandam bus smagi tur cita limena speletaji savakusies.Cina bus smaga.
 • Latvietis

  Latvietis

  Var redzēt, ka cilvēks ļoti nopietni uztver savu karjeru un cenšas arī nopietni sagatavot mūsējos. Prieks, ka mums ir tāds treneris. Bez tam, vakar, pret slovēņiem, vienkārši brīnišķīgas pēdējās minūtes, kopš Bobs norādīja mūsējiem aizsargāt vārtu priekšu. Profesionāli un skaisti.
  • Vovka

   Vovka

   Vispar jau vakar speleja pret Slovākiem nevis Slovēņiem!
   Aizej vel vienu alu iedzer un tad jau teiksi ka pret Zimbabvi spēlēja...
  • Matiizoo

   Matiizoo

   Aizej iedzer vēlvienu alu, Mēs vakar spēlējām pret slovākiem!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.