Eksperte vērtē, kā tautā zināmi cilvēki tērpušies uz baleta festivāla noslēgumu

0 komentāri

Pavisam nesen Latvijas Nacionālajā operā un baletā interesenti varēja būt liecinieka starptautiskajam baleta festivālam, kura kulminācijā klāt bija arī arī Bez Tabu Dzīves smalkumi un etiķetes speciāliste Gunta Krasta.

Galā koncerts gadu gaitā kļuvis par gaidītāko starptautiskā baleta festivāla notikumu. Vakarā baleta mīļotājiem bija iespēja skatīties pasaules spožākās baleta zvaigznes vienuviet. Uzņēmēju un, kā izrādās, kaislīgu baleta fanu Vitāliju Gavrilovu ar kundzi Lidiju apbūruši baletdejotāji no Igaunijas un Ķīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Lietišķās etiķetes speciāliste Gunta Krasta ļoti atzinīgi vērtē pārus, kuri, apmeklējot kopīgi pasākumu, izvēlas saskaņotu apģērbu. “Operas mājaslapā rakstīts, ka, apmeklējot operu, vajadzētu ģērbties klasiskā uzvalkā, kas Gavrilova kungam ir, un neizcelties ar košiem, spožiem, gaišiem tērpiem. Uz tādu Galā koncertu var būt garais tērps!” komentē eksperte.

Kā etiķetes speciāliste novērtējusi citus operas apmeklētājus, kā arī pašu festivāla direktori, skaties Baibas Runces sagatavotajā sižetā raidījumam Bez Tabu Dzīves smalkumi!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas