Eiropa izplata jaunu ziņojumu par narkotiku izplatību jauniešu vidū. Kā tas skar Latviju?

0 komentāri

Narkotiku izplatība jauniešu vidū Latvijā saglabājas kā visai nopietna problēma. Bet – kā mūsu valsts izskatās Eiropas kontekstā?

Nu jau neskaitāmus gadus Latvija ir neatņemama Eiropas Savienības sastāvdaļa. Ik pa brīdim tiek publicēti dažādi nopietni ziņojumi, kuri skar arī mūs. Nupat viens tāds laists klajā, stāstot par to, kā pēdējā gada laikā Eiropu ietekmējis narkotiku tirgus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iespējamie narkotiku Eiropā nonākšanas ceļi, veidi, rūpala ietekme uz ikdienas dzīvi – tie ir daži no tematiem, par ko var lasīt nopietnajā Eiropas Komisijas ziņojumā saistībā ar narkotiku ietekmi. Arī to, cik Eiropas ļaudis gatavi tērēt apreibinošo vielu iegādei.

Ziņojums ir kopumā par visu Eiropu, bet tajā atzīmēts, ka katrā reģionā, valstī situācija var atšķirties. Starp citu, pētījums atklāj, ka apreibinošo vielu lietošana jauniešu vidū ir ar augošu tendenci. Tam par iemeslu ir jaunās psihotropās vielas jeb “spaiss”, kas savu uzvaras gājienu Latvijā svinēja pirms pāris gadiem.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas