Dzelzītim grūti runāt par paša atveidoto tēlu seriālā Viņas melo labāk

0 komentāri

Lai gan teātra sezona aktierim Laurim Dzelzītim ir noslēgusies, tomēr arī šis rīts viņam iesākas, kā pats smej, otrajā mājās – Dailes teātrī, bet dienas gaitā viņam paredzēta gan fotosesija, gan filmēšanās seriālā Viņas melo labāk.

Katram aktierim Dailes teātrī ir ierādīta sava grimētava, kurā viņam ir iespēja atvilkt elpu vai izmēģināt tekstus. Laurim gadu gaitā istabiņā ir sakrājušies ne tikai apsveikumi. Aktieris šo vietu ir iekārtojis tā, lai, atnākot uz darbu, tiešām justos kā mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lauris parasti brokastis ietur Dailes teātrī, taču no mājas neizbrauc, ja nav izdzēris lielu krūzi ar kafiju. Vaicāts, kāda ir aktiera ideālā diena, atbilde Laurim nav ilgi jādomā: ”Lai dienas laikā piemeklētu kaut kādi realizējami sapņi. Nākamais – ja esi pasportojis, tas ir ideāli. Kad tu jūti kaut kādu perspektīvu it visā – tā ir tā ideālā diena.”

Šonedēļ kanālā TV3 ar jaunu sezonu startēja seriāls Viņas melo labāk. Laurim tajā uzticēta negantā Arvja loma. ”Arvis kā Arvis. Pasaka to vārdu, un viss skaidrs. Par tādiem tēliem grūti runāt. Tāds viņš ir,” teic aktieris. Visvairāk Lauris seriālā patīk kolektīvs. Viņi visi esot kā viena liela ģimene.

Arī Dzīves smalkumi tiek pierunāti filmēties vienā no seriāla ainām.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas