Busulis sniedz vērtīgu padomu smalko pasākumu apmeklētājiem

0 komentāri

Daudzu konkursu laureāts, dziedātājs, trombonists, īstens talsenieks un trīs bērnu tēvs Intars Busulis starp ceļošanu no Maskavas uz Latviju ikdienā atrod laiku interneta raidījuma Par neko filmēšanai.

Šodien Busulis sarunāta tikšanās ar otru raidījuma vadītāju Kasparu Upacieri. Kā raidījuma nosaukums vēsta, tā saturs ir par un ap par neko. Parasti Par neko filmēšanās viss notiekot spontāni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dažreiz Intaram no ielās satiktiem cilvēkiem nākas dzirdēt arī interesantus stāstus vai piedāvājumus…

Dienas lielais darbs ir padarīts, un tiek nofilmētas divas raidījuma epizodes. Taču Intars atzīstas, ka šis rīts viņam esot bijis izņēmums, jo parasti tas iesākoties ar mēģinājumu. Viens no Intara obligātajiem rīta rituāliem – viņš nekad no rītiem nepamet māju, ja ir izsalcis.

Foto

Intaram darba plānos ietilpst arī prāmja Tallink jubilejas svinības, ko apmeklē kopā ar savu menedžeri. Intars dod vērtīgu padomu smalko pasākumu apmeklētājiem: “Galvenais ar glāzi nefočēties! Tas ir pats svarīgākais uzdevums, ko mēs šad tad aizmirstam. Bet atklāti dzert – neliedziet sev to!”

Pēc kārtīgas fotosesijas un bagātīgām pusdienām dziedātājam viesa statusā jāpiedalās starptautiskā džeza mākslinieku konkursā Riga Jazz Stage.

Foto: ar šiku ballīti Tallink nosvin 10 gadu jubileju Latvijā

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas