Artis Ābols: “Izslēdziet tos pīkstuļus, pats jau nedzirdu, ko runāju!”

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Baiba Runce. Bez Tabu bijis viņas mīļākais raidījums, vēl pirms pati tajā sākusi strādāt. Darba dienas paiet nemanot, jo katru dienu sagaida vismaz viena neparedzēta situācija. Lai strādātu Bez Tabu, jābūt drosmīgam, apķērīgam, radošam, ar labu humora izjūtu un nenormālam, tas raidījuma žurnālistus padara atšķirīgus.

0 komentāri
Artis Ābols: “Izslēdziet tos pīkstuļus, pats jau nedzirdu, ko runāju!”

Pēc šodienas Latvijas hokeja izlases rīta iesildīšanās uz ledus mediji runāja ar treneri Arti Ābolu par spēli pret Krievijas hokeja izlasi.

Tajā pašā laikā sākās laukuma apkope, kad uz ledus devās ledus mašīnas. To radītā skaņa acīmredzot traucēja Artim Ābolam atbildēt uz žurnālistu jautājumiem, tāpēc viņš teica: “Izslēdziet tos pīkstuļus, es jau pats nedzirdu, ko runāju”. Apkārt esošajos šis teikums raisīja smaidu, jo asociējās ar kādreiz populāro parodiju par kādreizējo Latvijas izlases treneri Oļegu Znaroku. Atgādināsim, ka šis joks izskanēja pašmāju humora raidījumā “Ak, kungs”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šovakar Latvijas hokeja izlase mērosies spēkiem ar Znaroka trenēto Krievijas hokeja izlasi. Rīta treniņā uz ledus iesildījās gandrīz visi izlases hokejisti, izņemot Jāni Spruktu un Andri Džeriņu. Abi šodien arī nespēlēs pret Krievijas hokeja izlasi.

Latvijas valstsvienības vārtus šovakar sargās Ivars Punnenovs, kuram šī būs debija čempionātā. Viņš izlases sastāvā bija iekļauts arī  2014. gada pasaules čempionātā Minskā, bet pie vārtu sargāšanas laukumā tā arī netika.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas