Ansis Bogustovs atklāj, kādas nerātnības strādājis bērnībā

0 komentāri

Žurnālists Ansis Bogustovs pēc daudziem gadiem atgriezies savā mājā, kur nodzīvojis apmēram 19 gadus – no dzimšanas līdz savai pirmajai mašīnai.

Izrādās, 19 gadu laikā šis tas mainījies – uzstādīts elektroniskais kods, pirmajā acu uzmetienā pastkastītes atstāj visai bēdīgu iespaidu. ”Sorry par tiešumu, bet šo krāsu trepju telpā es krāsoju,” atzīst Ansis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patīkamu pārsteigumu žurnālists piedzīvo bērnu laukumiņā. ”Manā laikā te bija tādi dzelži, kur drīzāk varēja nosisties,” paskaidro Ansis. Taču savu drošsirdību mazais Ansis pārbaudīja spēlē liftos.

Nākamais bērnības taku pieturpunkts ir skola. ”Ja godīgi, es te nācu visādas ”ziepes vārīju”, bet es biju skolotājas dēls, es nevarēju pa īstam tādas lielās ”ziepes vārīt”,” atzīst Ansis.

Vairāk skaties Baibas Runces un Rolanda Polīša sagatavotajā sižetā!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas