Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Sulu tecināšanas sezona jau nokavēta? Uzzini, kā vēl iegūt pēdējo devu sulas!

Sulu tecināšanas sezona jau nokavēta? Uzzini, kā vēl iegūt pēdējo devu sulas!

Pavasaris mums jau min uz papēžiem – pavisam drīz zeme sāks atkust, daba mosties un gaiss kļūs siltāks, kas nozīmē, ka minerāliem un vitamīniem bagāto- svaigi tecināto sulu laiks būs sācies! Tomēr kādu iesācēju sulu tecināšanas jomā varētu nodarbināt jautājums par to – kam jāpievērš uzmanība, sākot tecināt sulas?

Sievišķīgas un spēcīgas! Aminata un Dināra atklāj, kā savienot sievišķību ar boksa treniņiem

Sievišķīgas un spēcīgas! Aminata un Dināra atklāj, kā savienot sievišķību ar boksa treniņiem

Arī raidījums Bez Tabu sirsnīgi sveic visas Latvijas dāmas Sieviešu dienā! Kas gan var būt labāks kā stipra, skaista, patstāvīga, spēcīga, maiga, jauka, sievišķīga un atraktīva sieviete. Tādus apzīmējumus noteikti ir pelnījušas gan dziedātāja Aminata, gan Dināra Rudāne, jo abām ir tiešām interesantas aizraušanās, kādas parasti sievietes neizvēlas!

Ralfs Eilands: Es būšu latviešu Bobs Mārlijs!

Ralfs Eilands: Es būšu latviešu Bobs Mārlijs! 5

Tikko atgriezies no mēneša ilga ceļojuma Kubā, mūziķis Ralfs Eilands cenšas aklimatizēties un ieiet atpakaļ ikdienas darbu ritmā! Ralfs nemaz pēc ceļojuma nedomā apsēsties krēslā un atpūsties, bet uzreiz ķerties pie darbiem! Smēlies idejas Ralfs strādā pie koncertprogrammas “Bob Marley Tribute show”!

Intars Busulis par “Zelta Mikrofonu”: Šis ir gan kā Jaunais gads, gan Ziemassvētki!

Intars Busulis par "Zelta Mikrofonu": Šis ir gan kā Jaunais gads, gan Ziemassvētki!

Liels bija skatītāju pārsteigums, ka šogad ”Zelta Mikrofons” vadītājs vairs nebūs Andris Freidenfelds jeb Fredis, kurš līdz šim bija vadījis visvairāk Mūzikas ierakstu gada balvas ceremoniju! Pasākuma organizatori līdz pat pēdējam brīdim turēja noslēpumā, kurš tieši stāsies “Zelta Mikrofons” ceremonijas vadītāja lomā šogad.