Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Interesanti

“Es nevaru būt mamma visiem!” Baiba atklāj, kādēļ izjukusi mīlas pasaka ar karstasinīgo Eduardo

"Es nevaru būt mamma visiem!" Baiba atklāj, kādēļ izjukusi mīlas pasaka ar karstasinīgo Eduardo 5

Baiba dzīves moto ir: ”Dzīvot dzīvi bez apstājas”. Tas arī pamudinājis meiteni pieteikties šovam ”Pirmais skūpsts” un meklēt savu mīļoto caur televīziju. Tas arī bijis meitenes neaizmirstamākais piedzīvojums. Baiba sevi raksturo kā skaistu, gudru un viltīgu, taču akcentē, ka ir vienkārša, bez nekādām īpašām prasībām no dzīves, galvenais, lai atrastu sev mīlošu un gādīgu vīrieti pie sāniem.

Dzimtās valodas tests – vai tu spēj izburties cauri šiem gramatikas līkločiem?

Dzimtās valodas tests - vai tu spēj izburties cauri šiem gramatikas līkločiem? 56

Vai tu zināji, ka uz pasaules ir ap 7000 dažādu valodu, kas arvien ir ”dzīvas” un tiek izmantotas saziņā. Taču tikai 390 valodās runā vairāk nekā miljons cilvēku, bet daudz vairāk valodu ir apdraudēto vidū. Tāpēc, lai veicinātu valodu un kultūru daudzveidību un daudzvalodību, 21. februāris visā pasaulē ir Starptautiskā dzimtās valodas diena.

Kas to būtu domājis – Andris Ērglis, izrādās, ir arī bargs skolotājs!

Kas to būtu domājis - Andris Ērglis, izrādās, ir arī bargs skolotājs!

Klausītāji Andri Ērgli iemīlējuši ar viņa hitu “Ripoja akmens”, kas 2007. gadā tika atzīts par populārāko skaņdarbu “Muzikālajā bankā”. Andris dzimis Aizputē, bet jau 15 gadu vecumā pārcēlies uz Liepāju, lai Emiļa Melngaiļa mūzikas koledžā apgūtu sitamo instrumentu specialitāti.

Kā šovu donžuāns “atšuva” skūpsta partneri! Kāpēc Elīna neķītrajam Armandam nebija gana laba?

Kā šovu donžuāns "atšuva" skūpsta partneri! Kāpēc Elīna neķītrajam Armandam nebija gana laba? 18

Ja cilvēks piesakās romantiskam eksperimentam, tad noteikti viņš meklē mīlestību. Šāds uzskats valda vairāku cilvēku prātos, redzot televizora ekrānos 14 drosminiekus, kuri, pateicoties vienam skūpstam, centās atrast savas otrās pusītes. Bet liekas, ka šāds uzskats nepiestāv šova dalībniekam Armandam. Šis bija jau otrais šovs, kurā puisis paliek ar “garu degunu”. Tikai šoreiz viņš pats “atšuva” savu skūpsta partneri!