Imantas iedzīvotāji dusmīgi uz Ušakovu – dome neliekas ne zinis par nolaisto gājēju ietvi

1 komentārs

Imantas iedzīvotāji klupdami krizdami ir spiesti pārvietoties pa briesmīgā stāvoklī ietvi, kas ved gar Dzirciema ielu. Kāda vietējā iedzīvotāja, kura šajā mikrorajonā dzīvo jau kopš 1976. gada teic, ka kopš šī laika ietve vēl nav remontēta ne reizi.

Sliktā stāvoklī esošās ietves dēļ vairāki iedzīvotāji ir guvuši vieglākas un smagākas traumas – tur satiktā 37. nama iedzīvotāja Ludmila atzīst, ka pagājušoziem salauzusi roku, bet šogad guvusi kājas sastiepumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī gājēju celiņš pie kaimiņu nama esot tāda pati bēdu ieleja. Vietējie mēģinājuši vērsties Rīgas domē ar lūgumu izremontēt nolaistā stāvoklī esošo gājēju ietvi, taču nav saņēmuši iepriecinošas ziņas.

“Kad Ušakovs saslima, es raudāju. Kāpēc viņš neraud tad, kad mūs piemeklējusi šāda nelaime?” vilšanos neslēpj kāda Rīgas mēra atbalstītāja.

Foto:

Video

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas