Konkurss! Iesūti savas Lieldienu olas raidījumam Bez Tabu!

0 komentāri

Lieldienu garās brīvdienas straujiem soļiem tuvojas izskaņai! Raidījums Bez Tabu aicina tevi padalīties ar savām Lieldienu olām – kāda ir tava olas krāsošanas metode, un kāds ir gala rezultāts?

Vai tu, krāsojot olas, talkā ņēmi sīpolu mizas, upenes vai melno oglīti? Padalies ar rezultātu un apraksti, kādu metodi izmantoji!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopā izveidosim skaistu Lieldienu albumu – jo šie svētki ir to vērti. Par iesūtītajiem fotoattēliem būs iespēja balsot, un bildes īpašnieks, kura foto būs viss skaistākais un krāsainākais, tiks pie lieliskas balvas!

Iesūti!

Fotoattēla īpašnieks (par kuru lasītāji būs visvairāk nobalsojuši) tiks pie galvenās balvas – pilnu grozu ar Melno kafiju! Piedalies! Uzvarētāju paziņosim jau nedēļas beigās!

Balva

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas