Iespējams, vieglākais veids, kā iegūt 3 000 eiro!

1 komentārs

No 15. aprīļa Latvijā pirmo reizi norisināsies Eiropas pieccīņa, ko organizē Eiropas Komisija.

Konkurss, kas paredzēts piecās kārtās, norisināsies dažādos Latvijas reģionos – Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, atpūtas parkā “Rāmkalni”, kā arī galvaspilsētā. Šoreiz akcents tiks likts uz erudīciju un zināšanām par Latvijai un Eiropai būtiskiem jautājumiem, taču jārēķinās, ka nāksies arī apaut sportiskus apavus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai iegūtu galveno balvu – braucienu 3000 eiro vērtībā uz kādu no Eiropas Savienības valsti -, jāpiedalās tādās disciplīnās kā debates, slēpņošana, orientēšanās, viktorīna un video veidošanā.
Pieccīņu vadīs mūziķis Valters Frīdenbergs, kurš sola, ka konkursa dalībniekiem neizdosies viņu piekukuļot. Kurās jomās mūziķis ir viszinošākais un kādi ir viņa padomi konkursa dalībniekiem?

Vairāk skaties pievienotajā video!

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dainis
    0

    Dainis

    Kur jāpiesakās?

    11.03.2016 10:37

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas