Iespējams, skaļa lifta dēļ ģimene ar mazu bērnu nevar normāli gulēt

0 komentāri

Regulāra dūcoša skaņa guļamistabā – īpaši tā dzirdama nakts stundās. Bērniņš naktī mostas, slikti guļ arī pieaugušie – šāda ir ikdiena kādā daudzdzīvokļu namā. Visticamāk, pie vainas ir skaļš lifts.

Izmantojot viedtālruņa aplikāciju, tiek izmērīts, ka troksnis minētajā dzīvoklī ir ap 75 decibeliem, kas ir divas reizes vairāk nekā pieļaujams telpās, kur guļ cilvēki. Namu apsaimniekotājs atzīst, – tas varētu būt lifts, kas traucē miegu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Citi kaimiņi, iespējams, pie trokšņa ir pieraduši un par skaļumu nesūdzas. Savukārt eksperti saka, – plānojums blokmājās ir tāds, ka dažkārt lifta skaņas vairāk dzirdamas attālākos dzīvokļos nekā tajos, kas ir novietoti blakus liftam.

Nepārtraukts troksnis var ietekmēt veselību, īpaši, – ja tiek traucēts naktsmiers. Ilgtermiņa palielinās asinsspiediens un cieš sirds veselība.

Foto

Skaties video – ko lai dara šādā situācijā?

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas