Iegādājoties nefasētus produktus, grūti uzzināt to patieso sastāvu

1 komentārs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Kuldīgas pusē ir satraukusies par gaļas produktu kvalitāti, norādot, ka ražotāji par dārgu naudu pārdod sliktu produktu.

”Ļoti reti pērku gaļu lielveikalā, bet, kad to daru, vienmēr skatos pēc cenas. Ņemu, kas ir dārgākā, ar domu, ka tā būs vismaz dabīgāka, īstāka gaļa. Bet, kā redzams, ražotāji ir uzķēruši šādu taktiku, un pircējiem par dārgu naudu sākuši pārdot sliktu produktu, kas pilna ar E-vielām,” raksta skatītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Bez Tabu skatītājs Andris kādā Talsu veikalā iegādājās it kā konservētus smalcinātus tomātus, taču liels bija viņa pārsteigums, kad, atverot iepakojumu, iekšā izrādījās baltās pupiņas.

Kā mēs varam uzzināt, kas ir gaļas sastāvā, ja to vitrīnā neredz un ar to iepazīties var tikai pēc iegādes?

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Mareks
    0

    Mareks

    Tāpēc es jau sen vairs bodēs nepērku malto gaļu. Parādu gabaliņu, kuru laiman samaļ

    26.02.2016 12:26

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas