Iedzīvotāji raizējas, – bērniem draudzīgais Vesetas ielas rajons tiks pārveidots par biroja ēku monstru

1 komentārs

Raidījums Bez Tabu saņēmis rūpju pilnu ziņo no Vesetas ielas iedzīvotājiem. Tā ir tā apkārtne Rīgā, kur atrodas daudzi bērnudārzi, skolas un dzīvokļu mājas. Tāpat tur slejas Rietumu bankas ēka. Lēnām šī apkārtne tiek apbūvēta ar augstceltnēm, Skanstes virsotnes atrodas turpat netālu, un, protams, iedzīvotāji ir gatavi protestēt, uzzinot, ka tas ir tikai sākums vērienīgai apbūvei.

Jau tagad, piemēram, bērnudārzniekiem nākas “dzīvoties” starp divām lielām mājām. “Trīs koki tur ir atstāti, un tas arī viss,” stāsta kāda satraukta iedzīvotāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piemēram, iepretī privātai izglītības iestādei Laisma tiek plānots būvēt iespaidīgu biroju ēku.

Iedzīvotāji uzskata, – šis ir gadījums, kad saduras sabiedrības intereses un viena naudīga indivīda intereses. Vispirms zemes īpašniekam ir jāsaņem atļauja par 15 koku izciršanu, pret kuru kategoriski iebilst iedzīvotāji, kas sūdzas arī Būvvaldē. “Mūsuprāt, šis rajons, kas tagad ir ļoti zaļš un pateicīgs bērniem, tas ir jāsaglabā,” uzskata iedzīvotāji.

Tikmēr Būvvaldē saka, – šis rajons nav paredzēts tikai bērniem, un īpašniekam arī ir tiesības uz savu būvniecības ieceru realizēšanu. Plānotais projekts ir pieļaujams.

Foto

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Magda
    0

    Magda

    Jācer, ka kāds šoreiz ieklausīsies veselajā saprātā

    07.04.2016 10:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas