Iedzīvotāji neapmierināti! Pa Jūrmalas pludmali traucas traktori un kravas mašīnas

0 komentāri

Kamēr atpūtnieki pastaigājas Jūrmalas pludmalē, gar viņiem traucas smagā tehnika, raidījumam Bez Tabu ziņo atpūtnieki, kuri uztraucas par drošību un sašutuši par neierasto novērojumu atpūtas zonā.

Raidījuma Bez Tabu komanda uzrunāja vairākus atpūtniekus Majoru pludmalē, un visi kā viens ar notiekošo ir neapmierināti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tas notiek Majoros, un noteikti arī tālāk viņi brauc. Tajā dienā [aizvadītajā nedēļā] braukāja nemitīgi. Man liekas, bija kādas 10 mašīnas un pieci traktori. Neskatoties brauc teju uz gājējiem lielā ātrumā,” par novēroto ziņo jūrmalniece Vita.

Izrādās, smagās tehnikas klātbūtne šeit ir ar Jūrmalas pilsētas domes svētību. Tādējādi tiekot nostiprināta kāpu zona, smagajai tehnikai pārvedot pludmales smiltis uz kāpu priekšdaļu.

“Cilvēkam šeit jāatpūšas, nevis jāskatās, kā strādā citi. Tāpat smagā tehnika piesārņo atmosfēru. Nav to nostūru tik daudz, kur var atpūsties, gūt baudījumu. Esam pret!” nostāju skaidri pauž Pāvels, tūrists no Krievijas.

Domes Vides nodaļas vadītājs Jānis Artemjevs informē, ka “darbi tika veikti operatīvi, pabeigti divu dienu laikā. Protams, izsakām firmas vārdā atvainošanos, ja gājējiem, iedzīvotājiem sagādātas neērtības.”

Tāpat domē informē, ka darbu veicējiem piekodināts pārvietoties un strādāt uzmanīgi.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas