Iedzīvotāji bezspēcīgi! Uzņēmums ignorē līgumā minēto un demontē domofonu sistēmu

1 komentārs

2014. gadā Latvijā ir reģistrētas 809 laupīšanas, 22612 īpašuma zādzības, 2333 īpašuma zādzības no dzīvokļiem. Daudzdzīvokļu māju kāpņutelpām papildus durvju drošību nodrošina domofonu sistēmas – čipi ir pieejami tikai iedzīvotājiem. It kā labi – ja vien pēkšņi firma, kas uzstādījusi domofonus neizdomā tos pēkšņi demontēt.

Uzņēmums Baltijas drošība jeb SIA Vizit uzstādījis domofonu sistēmas ar iedzīvotājiem izdevīgiem līgumiem,  simtiem dzīvojamo māju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāda nama iedzīvotāj saskārušies ar nepatīkamu pieredzi. Pēc līguma termiņa beigām, iedzīvotāji nolēmuši līgumu neturpināt. Līgumā minēts, ka piecu gadu laikā, maksājot ikmēneša apkalpošanas maksu, domofonu sistēma pāriet iedzīvotāju īpašumā.

Tomēr uzņēmums par aprīkojumu pieprasa samaksu.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • bims
    0

    bims

    jau piegriezusies šī ,,tiesiskā valsts,,te likumi nedarbojas,katrs tik kāš naudu un dara kā grib...atliek tikai noliņčot,lai citiem mācība!!!!!!!!!!!!!!!!

    26.01.2016 14:19

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas