Ģimene Rīgā dzīvo katastrofālos apstākļos! Nav ūdens, un ēka var sabrukt

2 komentāri

Rīgas Namu pārvaldnieks šajā rudenī nācis klajā ar paziņojumu, ka 27 ēkām Rīgā nepieciešams steidzams remonts, savukārt 200 mājas kopumā ir sliktā stāvoklī. Un, kas svarīgākais, – tajās dzīvo cilvēki.

Viena no tādām ēkām atrodas Bolderājā, Lielajā ielā 7. Nams ir avārijas stāvoklī, un iedzīvotājiem pašu spēkiem nākas veikt visus remontdarbus, jo Namu pārvaldnieks neliekas ne zinis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā stāsta paši iedzīvotāji, nekad nevar zināt, kad kaut kas iebruks.

Foto

Ēka ir katastrofālā stāvoklī, iebrucis pagrabs, tek jumts, tāpat arī ūdeni namā ierīkojuši paši iedzīvotāji. Namu pārvaldnieks reiz apsekojis vietu un teicis, ka meklēs risinājumus, tomēr viss bez rezultātiem.

Kamēr Rīgas Namu pārvaldnieks lemj, iedzīvotājiem burtiski pazūd pamats zem kājām.

Vairāk uzzini Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Modris
  +1

  Modris

  Mums Rīgas centrā nojauca balkonus bez iedzivotaju piekrišanas ,jo mājā bija uzkrājums remontam 10 000 un lidz gada beigam tas parvaldniekam bija jaizterē.No 2016 gada ir aptuvenā tāme par remontiem kas sastada tukstošus.Par 6 kadratmetru asfalta uzlikšanu jamaksā 1 700 eiro,netā par 1 metru prasa 18,50.2 namu instalācija elektriba kapnēs 2.000.Viņu pašu mājas lapā cenas ir mazakas,bet prasa pasakainas.M.e.ginām ar kaimiņiem vienoties,bet pagaidām visiem vienalga

  08.12.2015 22:59

 • agnese
  +1

  agnese

  No personīgās pieredzes varu teikt, ka ceļš ir garš, bet ne neiespējams. Panācu kapitālo remontu mājai pusgada laikā, no sākuma iesniedzot kolektīvo iesniegumu pārvaldniekam, pēc bezdarbības - domei. Protams daudz detaļu pa vidu.... bet tas nav neiespējami

  05.12.2015 02:21

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas