Galdnieks paņem naudu un pazūd “ar galiem”! Ierosinātas jau 10 krimināllietas

0 komentāri

Ar TV3 raidījumu Bez Tabu sazinājusies kāda ģimene, kura aptuveni pirms gada pasūtījusi virtuves mēbeles, bet diemžēl līdz šim brīdim nav saņēmusi nedz mēbeles, nedz iemaksātos 500 eiro. 

Turklāt galdnieks, pie kura pasūtītas mēbeles, ģimenei ir labi pazīstams. Sākotnēji viss šķitis kārtībā, sagatavots arī līgums, tomēr tad sākušies ilgie “gaidīšanas svētki.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka, palūkojot internetā, par konkrēto personu uzrakstīts gana daudz sūdzību.

Arī Valsts policijā informē, ka sūdzības par šādiem gadījumiem tiek iesniegtas sistemātiski. Pret konkrēto personu šogad vien ierosināti jau četri kriminālprocesi, bet kopumā to ir desmit.

Pats mēbeļu izgatavotājs TV3 raidījumam Bez Tabu savu vainu nenoliedz, bet uzstāda savus noteikumus.

”Ja, šo sižetu neparādīs televīzijā, tad es norēķināšos līdz Ziemassvētkiem, bet, ja sižets tiks parādīts, process ievilksies vēl uz kādu laiku,” Bez Tabu norādīja galdnieks.

Vairāk skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas