Gājiens uz koncertu rakstniekam Kolbergam izvēršas par ļaunu murgu… Kas notika?

2 komentāri

Kad došanās uz kultūras namu izvēršas par gaužām nepatīkamu piedzīvojumu… Šādu situāciju nesen piedzīvojis rakstnieks Andris Kolbergs.

Andris Kolbergs ir viens no pazīstamākajiem pašmāju kriminālromānu rakstniekiem. Pēdējos gados viņu piemeklējušas problēmas ar pārvietošanos un tāpēc nākas izmantot ratiņkrēslu, kas radījis pavisam nepatīkamu situāciju Iļģuciema kultūras namā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēloties apmeklēt sava drauga Zigfrīda Račiņa koncertu, pie kultūras nama ieejas nācies attapties, ka tur nav infrastruktūras cilvēkiem ratiņkrēslos. Tā vietā cilvēkiem nācies ar savām rokām balstīt rakstnieku, lai viņš varētu apmeklēt koncertu. Pats Kolbergs atzīst, ka šāda situācija bijusi visai pazemojoša un uz šajā vietā ar šādu infrastruktūru diezin vai kādreiz atgriezīsies.

Zīmīgi, ka šajā vietā pirms desmit gadiem tika veikta renovācija, taču tā arī nenodrošināja pienācīgus apstākļus cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Janka
  0

  Janka

  Viņš ir Zigfrīds

  04.05.2016 21:01

 • nu
  0

  nu

  VAI TAD ZIGURDS RAČIŅŠ MAINĪJIS VĀRDU??!!

  04.05.2016 18:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas