Gājēju pāreja Staķos. Kurš te īsti ir saimnieks – auto vai gājēji?

8 komentāri

Gājēju pāreja apdzīvotā vietā – šādu zīmi vajadzētu respektēt ikvienam autovadītājam, taču Gulbenes pusē viss ir savādāk.

Apdzīvotā vietā esošā gājēju pāreja tiek ignorēta no autovadītāju puses – par spīti “zebrai” ātrumu tur samazina tikai retais, un iedzīvotāji ir spiesti piedzīvot stindzinošus brīžus, redzot, ka pilnā ātrumā pa šo vietu traucas lielie baļķvedēji, kas šajā Gulbenes novada nav retums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izskatās, ka “fūru” šoferu pusē ir arī Staķu pagastvecis Juris Dubļinskis, kurš aicina iedzīvotājus pagaidīt tās 10-15 sekundes. Ceļu policijas pārstāve gan piebilst, ka, redzot lielā ātrumā braucošu transporta līdzekli un nepārliecinoties, ka tas bremzē, šķērsot ielu būtu neprātīga rīcība. Taču normāli arī nav tas, ka apdzīvotā vietā cilvēkiem ir jāuztraucas par savu drošību.

Foto

Video

8 komentāri

TOP komentāri

 • poga
  +1

  poga

  un nevis Dubļinskis , bet Duļbinskis,

  25.02.2016 21:03

 • Zaķene
  +1

  Zaķene

  Par vietas nosaukumu nejēdz pareizi uzrakstīt!

  25.02.2016 14:14

 • Lāsma
  0

  Lāsma

  Ne vietas nosaukumu ne cilvēka uzvārdu pareizi varat uzrakstīt. Tad labāk vispār neko nerakstīt!

  26.02.2016 13:03

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas