FOTO, VIDEO! eBay vairumā tiek tirgoti jubilejas latiņi

0 komentāri

Sen jau kā norēķinu valūta mūsu valstī ir eiro, taču kāds Bez Tabu skatītājs Mārtiņš novērojis, ka interneta veikalā eBay tos var iegādāties visai plašā klāstā, turklāt vēl Latvijas Bankas iepakojumā.

Mārtiņš uzmanību vērš uz to, ka tie gluži jauni sapakoti kartona turziņās ar uzrakstiem Latvijas Banka, un uztraucas, – ka tik kāds tagad tos no Latvijas Bankas nelegāli neizliek pārdošanā pēc tam, kad to realizācija, kopš ieviests eiro, no šīs iestādes ir aizliegta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu dodas skaidroties uz atbildīgo iestādi – kā nelietotas monētas, sapakotas ar attiecīgās iestādes nosaukumu, var nonākt tirgū? Latvijas Bankā atbild – satraukumam nav pamata, monētas, ko tirgo eBay, ir pašu cilvēku sagādātas. Interesenti iepriekš šīs monētas nopirkuši, dažus gadus pagaidījuši un tagad tās tirgo.

Latvijas Bankā atgādina, – ja jums ir vecā valūta, droši to varēsit nest uz Latvijas Banku, kur to apmainīs pret eiro. Turpat arī Latvijas Banka santīmus vai latus nodos izkausēšanai.

Foto

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas