FOTO: Ogrē notiek masveida naida kurināšana pret gaidāmajiem bēgļiem

6 komentāri

Pēdējo divu nedēļu laikā Ogrē uz vairākām sabiedriskām ēkām parādījušies uzraksti, kas vērsti pret imigrantiem. Valsts policija informē, ka ar notikušo sākts kriminālprocess.

Uz Ogres autoostas parādījies uzraksts – “Imigrantus vajag nogalināt”. Tāpat uzraksti parādījušies Kartonfabrikas rajonā un pie Daugavas mola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija informē, ka šobrīd nav aizdomās turamo, taču par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu līdz trīs gadiem, piespiedu darbu vai naudas sodu.

TV3 raidījuma Bez Tabu žurnālists Alberts Dinters novēroja, ka tikai viens no uzrakstiem ir latviešu valodā, bet pārējie angļu.

Foto

Vairāk par situāciju Ogrē skaties šovakar plkst. 19.35 – Bez Tabu!

6 komentāri

TOP komentāri

 • Linda
  +4

  Linda

  Mulkibas! Ko tur vel ipasi kurinat. Vajag tikai sekot lidzi zinam un burvigo azilantu aktivitatem... un naida jutas dvesele aizdegas bez citu palidzibas....

  04.12.2015 13:13

 • Agnese Doniņa
  +3

  Agnese Doniņa

  Tā jau maza valsts no kuras aptuveni puse ir latvieši. Vai tad tiešām nevar slēgt robežas tiem.. ..... sods par to nav tik milzīgs izdalot uz iedzīvotāju skaitu, esmu gatava maksāt 100kārt , lai tik tos šeit nelaistu

  05.12.2015 02:48

 • Arvils
  +2

  Arvils

  Šie uzspiestie migranti nav nekādu mūsu mīlestību pelnījuši,taisni otrādi,viņi ir un būs nevēlami.Vai Latvijā mēs vairs nedrīkstēsim paust viedokli,kurš atšķiras no rāpus lienošās valdības viedokļa?

  06.12.2015 22:53

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas