Eksperiments atklāj, ka uz lielveikalu bērnu ratiņiem patiesībā mājo zarnu nūjiņas

3 komentāri

Redzot daža laba pārtikas veikala iepirkuma ratiņus, tā vien gribas nodrebināties, jo to vizuālais iespaids neliecina par labāko sanitāro stāvokli. Vai tā patiešām ir?

Bez Tabu, sadarbojoties ar zinātniskā institūta BIOR mikrobioloģēm, devās uz vairākām tirdzniecības vietām Rīgā un ievāca paraugus. Iegūtie paraugi tika glabāti atbilstošā vidē pāris dienas un pēc tam veikta to analīze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka stafilokoki un zarnu nūjiņu baktērijas atrodas teju uz katra veikala bērnu ratiņiem, kā arī iepirkuma groziem. Mikrobiologi gan rezultātus vērtē kā iepriecinošus, jo, zinot, cik sliktā vizuālā stāvoklī ir daža laba veikala iepirkuma ratiņi, varēja būt arī sliktāk. Veikalnieku attieksme gan ir neviennozīmīga – kamēr vieni laipni izstāsta par ratiņu tīrīšanu, citi tirgotāji acīmredzami izvairās no atbilžu sniegšanas, kas met šaubu ēnu pār turienes sanitārajiem apstākļiem.

Foto

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • tadel
  +2

  tadel

  nekad nenemu grozinu,bet visu nesu roka,paduse vai salieku maisina un tad izlieku uz lentes pie kases.

  22.03.2016 05:50

 • Agija
  +1

  Agija

  Paldies, es tiešām par šo biju aizdomājusies

  22.03.2016 05:52

 • Liesma
  0

  Liesma

  Runā, ka pati tīrākā vieta dzīvoklī ir tualete, jo tai pievēršam vislielāko uzmanību!

  22.03.2016 22:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas