Valters Krauze, ļaujoties šefpavāra vadībai, gatavo smalku maltīti

0 komentāri

”Man trīc rokas, bet tas nav tāpēc, ka es vakar kaut ko darīju,” rosību restorāna virtuvē komentē šova Es mīlu tevi, Latvija! komandas kapteinis Valters Krauze.

Valters Krauze apvelk pavāra drānas, lai ienirtu restorāna Bibliotēka Nr.1 virtuves dzīlēs un ļautos šefpavāra Māra Jansona pavēlēm. Viņa izaicinājums – zivs sagatavošana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc šefpavāra novērojumiem, Valteram darbs virtuvē padodas. Viņš daļu savas dzīves ir pavadījis dažādu restorānu aizkulisēs. Tiesa, šis pārbaudījums neatgādina tur pieredzēto…

Kā Valteram veicies ar zivs pagatavošanu, skaties foto un video!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas