Nosaukts 2016. gada labākais restorāns pasaulē!

0 komentāri

Britu prestižais restorānu un viesmīļu izdevums Restaurant Magazine publicējis šī gada pasaulē labāko restorānu sarakstu. The World”s 50 Best Restaurants listē iekļauti 50 izcilākie restorāni no visas pasaules. To vērtēšanā šogad piedalījās 942 pavāri, kulinārijas profesionāļi un restorānu kritķi.

Godpilnā pirmā vieta itāļu šefpavāra Masimo Boturas lolojumam, restorānam Osteria Francescana. Tas atrodas Ziemeļitālijas pilsētā Modēnā, vizuāli necilā iekšpagalmā. Arī restorāna fasāde ir bez lieka pompa un ārišķības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Restorāna saimnieks, runājot par kārtību virtuvē, joko, ka viņš te neesot šefs. Galvenā vieta šeit ierādīta produktiem, pret kuriem visi virtuvē strādājošie izturas ar milzu cieņu un respektu.

Katru dienu pavāri Boturas vadībā savus priekšstatus un zināšanas par kulinārijas vēsturi sašķeļ tūkstoš driskās, lai  radītu kaut ko pilnīgi jaunu! Turklāt  produkti te tiek pagatavoti izmantojot metodes, kas nodrošina visu vērtīgo vielu un vitamīnu saglabāšanos. Katra ēdiena porcija te ir baudījums nevien garšas kārpiņām, bet arī acīm.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas