Cūku spārni! Bez Tabu skaidro, kādēļ ražotājs izvēlējies šādu nosaukumu!

1 komentārs

Vērīgākie raidījuma Bez Tabu skatītāji noteikti pārraides mājas lapā ir pamanījuši sadaļu Sūdzību dēlis! Tā ir vieta, kurā jums ir iespēja iesūtīt ziņu par kādu problēmu un pabrīdinātu citus!

Labdien! Ēdam lidojošas cūkas un lidojam kopā ar Latvijas izlasi! Ar cieņu, Harijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ražotāji HKScan Latvia raidījumam Bez Tabu atsūtījuši rakstisku skaidrojumu: “Intriģējošais produkta nosaukums tiek attiecināts uz cūkas stilba daļu, kas līdz šim netaisnīgi maz ticis pasniegts uz mūsu vakariņu galda. Cūku spārni tiek pagatavoti no garšīga liesas cūkas stilba. Šie spārni pēc izskata ir līdzīgi vistas pusstilbiem – kaulu aptver maiga stilba gaļa ar zemu tauku saturu. Cūku spārni ir tikpat gardi kā cūku ribiņas!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs

Raidījums Bez Tabu devās noskaidrot, ko par šo saka Pārtikas un Veterinārā dienesta pārstāvji!

Skaties video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Aija
    0

    Aija

    Kad mazmeitiņa man pajautās, kur cūkai ir tie spārni..nezināšu ko atbildēt....vai mūsu bērni drīz nekļūs tik pat gudri, kā amerikas bērni, kuri domā ka jogurti pudelītēs rodas govīs?

    27.05.2016 15:02

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas