Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Ēdamlietas

Ēdamlietas

Viss, kas sāpina puncīti.

Atkarību izraisošs garšas pastiprinātājs brīvi pieejams veikalu plauktos

Atkarību izraisošs garšas pastiprinātājs brīvi pieejams veikalu plauktos 4

Šobrīd vēl rosīgākās saimnieces steidz burkās salikt mūsu zemes veltes, lai dziļākā ziemā būtu ar ko mieloties. Katra saimniece izvēlas iecienītās garšvielas, kam ēdiena garšu būtu jāuzlabo. Viena no šīm rosīgajām saimniecēm sazinājusies ar TV3 raidījuma Bez Tabu komandu, lai pavēstītu, ka veikalā brīvi nopērkams daudz kritizētais garšas pastiprinātājs. 

Auklītes atzīšanās par ēdināšanu bērnudārzā: “Es negribētu, lai tā kādreiz notiek ar mani vai maniem bērniem!”

Auklītes atzīšanās par ēdināšanu bērnudārzā: “Es negribētu, lai tā kādreiz notiek ar mani vai maniem bērniem!” 7

“Uzskatu, ka bērnudārzs ir iestāde, kurā ir jābūt vispārējiem gan kārtības, gan drošības noteikumiem, kurus ievēro gan vadība, gan padotie! Bet pie mums diemžēl tā nav,” tā Bez Tabu redakcijai adresētā vēstulē raksta kādas privātās pirmsskolas izglītības iestādes darbiniece. Viņa norāda uz būtiskiem pārkāpumiem bērnu ēdināšanā, par ko galvenie maksātāji – vecāki pat nenojauš!

Nevari izvēlēties, kuru zivi ēst? Izmanto mobilo aplikāciju!

Nevari izvēlēties, kuru zivi ēst? Izmanto mobilo aplikāciju!

Datorspēļu un pokemonu sērgas atturībnieku vienīgais mierinājums, ka mobilās aplikācijas mūsdienās tiek izmantotas nevien izklaidei un spēlēm, bet arī praktiskiem mērķiem! Piemēram, lai izvēlētos kvalitatīvus produktus savai ģimenei. Indonēzijā tagad katrā viedtālrunī pieejama aplikācija speciāli jūras produktiem.