Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Pārtikas kontrole

Pārtikas kontrole

Tu esi tas, ko ēd. Tieši tāpēc Bez tabu regulāri testē produktu kvalitāti, derīguma termiņus, ziņo par vērtīgo un brīdina par indīgo!

Tev patiks! Jaunas un oriģinālas receptes ar skābētiem kāpostiem Bez Tabu gaumē!

Tev patiks! Jaunas un oriģinālas receptes ar skābētiem kāpostiem Bez Tabu gaumē!

Bez kāpostiem nav iedomājama latviešu ēdienkarte. Tos liekam galdā jau gadsimtiem ilgi un varētu domāt, ka ar šiem dārzeņiem vairs nevienu nevar pārsteigt, tostarp ar skābētiem un sautētiem. Restorāna pavārs Dmitrijs Redenka Bez Tabu skatītājiem atklāj, kā joprojām varam sagādāt viesiem pārsteigumu, liekot galdā sautētos sarkanos kāpostus ar Ziemassvētku garšu.

Atkarību izraisošs garšas pastiprinātājs brīvi pieejams veikalu plauktos

Atkarību izraisošs garšas pastiprinātājs brīvi pieejams veikalu plauktos 4

Šobrīd vēl rosīgākās saimnieces steidz burkās salikt mūsu zemes veltes, lai dziļākā ziemā būtu ar ko mieloties. Katra saimniece izvēlas iecienītās garšvielas, kam ēdiena garšu būtu jāuzlabo. Viena no šīm rosīgajām saimniecēm sazinājusies ar TV3 raidījuma Bez Tabu komandu, lai pavēstītu, ka veikalā brīvi nopērkams daudz kritizētais garšas pastiprinātājs. 

Auklītes atzīšanās par ēdināšanu bērnudārzā: “Es negribētu, lai tā kādreiz notiek ar mani vai maniem bērniem!”

Auklītes atzīšanās par ēdināšanu bērnudārzā: “Es negribētu, lai tā kādreiz notiek ar mani vai maniem bērniem!” 7

“Uzskatu, ka bērnudārzs ir iestāde, kurā ir jābūt vispārējiem gan kārtības, gan drošības noteikumiem, kurus ievēro gan vadība, gan padotie! Bet pie mums diemžēl tā nav,” tā Bez Tabu redakcijai adresētā vēstulē raksta kādas privātās pirmsskolas izglītības iestādes darbiniece. Viņa norāda uz būtiskiem pārkāpumiem bērnu ēdināšanā, par ko galvenie maksātāji – vecāki pat nenojauš!