Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Pārtikas kontrole

Pārtikas kontrole

Tu esi tas, ko ēd. Tieši tāpēc Bez tabu regulāri testē produktu kvalitāti, derīguma termiņus, ziņo par vērtīgo un brīdina par indīgo!

Vai zināji? Ultravioletie stari – tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Vai zināji? Ultravioletie stari - tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Tuvojoties vasarai, aizvien biežāk uzturamies ārpus telpām un lutinām sevi ar saules gaismu un siltumu. Saule sniedz mums enerģiju, palīdz organismam ražot pietiekami daudz D vitamīna un stiprina imūnsistēmu, taču ir ļoti svarīgi izprast arī saules staru negatīvos efektus, pievērst uzmanību mūsu ādas veselībai un sauļoties atbildīgi.

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

Tev patiks! Jaunas un oriģinālas receptes ar skābētiem kāpostiem Bez Tabu gaumē!

Tev patiks! Jaunas un oriģinālas receptes ar skābētiem kāpostiem Bez Tabu gaumē!

Bez kāpostiem nav iedomājama latviešu ēdienkarte. Tos liekam galdā jau gadsimtiem ilgi un varētu domāt, ka ar šiem dārzeņiem vairs nevienu nevar pārsteigt, tostarp ar skābētiem un sautētiem. Restorāna pavārs Dmitrijs Redenka Bez Tabu skatītājiem atklāj, kā joprojām varam sagādāt viesiem pārsteigumu, liekot galdā sautētos sarkanos kāpostus ar Ziemassvētku garšu.

Atkarību izraisošs garšas pastiprinātājs brīvi pieejams veikalu plauktos

Atkarību izraisošs garšas pastiprinātājs brīvi pieejams veikalu plauktos 4

Šobrīd vēl rosīgākās saimnieces steidz burkās salikt mūsu zemes veltes, lai dziļākā ziemā būtu ar ko mieloties. Katra saimniece izvēlas iecienītās garšvielas, kam ēdiena garšu būtu jāuzlabo. Viena no šīm rosīgajām saimniecēm sazinājusies ar TV3 raidījuma Bez Tabu komandu, lai pavēstītu, ka veikalā brīvi nopērkams daudz kritizētais garšas pastiprinātājs. 

Auklītes atzīšanās par ēdināšanu bērnudārzā: “Es negribētu, lai tā kādreiz notiek ar mani vai maniem bērniem!”

Auklītes atzīšanās par ēdināšanu bērnudārzā: “Es negribētu, lai tā kādreiz notiek ar mani vai maniem bērniem!” 7

“Uzskatu, ka bērnudārzs ir iestāde, kurā ir jābūt vispārējiem gan kārtības, gan drošības noteikumiem, kurus ievēro gan vadība, gan padotie! Bet pie mums diemžēl tā nav,” tā Bez Tabu redakcijai adresētā vēstulē raksta kādas privātās pirmsskolas izglītības iestādes darbiniece. Viņa norāda uz būtiskiem pārkāpumiem bērnu ēdināšanā, par ko galvenie maksātāji – vecāki pat nenojauš!