Dzīvoklī Rīgā atrod vismaz piecus gadus vecu cilvēka līķi

1 komentārs

Rīgas pašvaldībai piederošā dzīvoklī Rīgā, Raņķa dambī 7, atrastas cilvēka mirstīgās atliekas, kas dzīvoklī varētu būt atradušās vismaz piecus gadus, vēsta TV3 raidījums Bez Tabu.

Rīgas namu pārvaldnieks jau 2013. gadā vērsies tiesā pret dzīvoklī deklarēto personu par parādu piedziņu, bet tiesas lēmums joprojām nav pieņemts. Pašlaik parāda summa jau pārsniedzot 6000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dzīvoklī deklarētā persona bijusi darbaspējas vecumā, līdz ar to bijušas aizdomas, ka tā izbraukusi ārpus valsts, piemēram, darba meklējumos, informē Rīgas Namu pārvaldnieks.

Šā gada sākumā minēto dzīvokli uzlauzuši zagļi, un pēc notikušā, apsekojot dzīvokli, konstatēts, ka tajā atrodas nu jau vairs neatpazīstamas cilvēka mirstīgās atliekas.

Vairāk par notikušo skaties 23. februāra TV3 raidījumā Bez Tabu plkst. 19.35!

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas