Dīvaini gan. Rīgas pašvaldībai piederošam dzīvoklim uzkrājies parāds par komunālajiem maksājumiem

0 komentāri

Raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu par kādu Rīgas domes mājokļu un vides departamentam piederošu dzīvokli, kuram uzkrājies parāds par komunālajiem maksājumiem. Kā tas nākas, ka pašvaldība nemaksā rēķinus?

Bez Tabu dodas namā, lai noskaidrotu, kas dzīvo pašvaldības dzīvoklī Bolderājā, kuram ir tik liels parāds. Izrādās, – nams iekārtots kā kopmītne. Diemžēl minētā dzīvokļa durvis vaļā neviens never.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

SIA Rīgas namu pārvaldnieks saka – viņiem pret šo parādu iebildumu nav, jo tas ir salīdzinoši neliels, ja salīdzina ar kopējo mājas parādu. Parāds ir 173 eiro apmērā, un, nudien, ja ņem vērā, ka kopējais mājas parāds ir 45 tūkstoši eiro, tāds nieks tas vien ir.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas