Daugavpilī latviešu presei atvēl trīs reizes mazāku summu nekā krievu avīzēm

0 komentāri

Latvijas pašvaldības tiek dēvētas par mazajām karaļvalstīm, kurām teorētiski jāievēro Latvijas Republikas izdotie normatīvie akti, tajā pašā laikā tās izdomā dažādus paņēmienus, kā likumu vērst sev par labu. Šoreiz TV3 raidījuma Bez Tabu redzeslokā nonākusi Latvijas otrā lielākā pilsēta – Daugavpils. 

Daugavpils pilsētas pašvaldība šā gada februārī izsludināja iepirkumu par domes publicitātes nodrošināšanu laikrakstos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā konkursam pieteicās četri pretendenti. Ar trijiem slēdza līgumu. Raidījuma Bez Tabu uzmanību pievērsa domes rīcība.

Latviski rakstošajiem medijiem atvēlēti 6 500 eiro, turpretī krieviski rakstošajiem – 20 160 eiro.

Foto

Video

Šis nav vienīgais interesantais pašvaldību iepirkums. Piemēram, Rēzeknes novada pašvaldība par 3 495 eiro iegādājusies bezpilota lidaparātu ar papildierīcēm. Kādām vajadzībām? Elementāri – ”zivju resursu uzraudzībai un aizsardzībai Rēzeknes novada ūdenstilpnēs”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas