Daudzdzīvokļu ēku lifti kļūst arvien nolietotāki… Vai jānotiek traģēdijai, lai tos savestu kārtībā?

2 komentāri

Liftu uzturētājiem regulāri jāreaģē uz izsaukumiem, kad tos skārušas kārtējās problēmas. Diemžēl nākotnes aina neiezīmējas pārāk patīkama.

Lielākajā daļā māju joprojām darbojas padomju gados ražoti lifti, kuriem labi, ja ir veikta kosmētiskā apkope. Par to tehnisko stāvokli un līdz ar to arī iedzīvotāju drošību ir bažas. Liftu uzturēšana kārtībā nemaksā lēti, un ne visu ēku iedzīvotāji spēj par to parūpēties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pavisam nesen glābējiem nācies reaģēt uz izsaukumu, kad liftā bija iesprūduši cilvēki. Ja tas notiek, tad papildu riska faktoru veselībai rada fakts, ka tik šaurā telpā ātri beidzas skābeklis, ar ko nācies saskarties arī šajā gadījumā. Par laimi, šoreiz iznākums nebija traģisks, taču joprojām netrūkst tādu, kas liftos neievēro drošības nosacījumus, tādējādi pakļaujot briesmām sevi un apkārtējos.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Jānis
  0

  Jānis

  Danilāns vispār katru dienu no Purčika uz saviem Stradiņiem kājām špoko, tā ka - nost ar liftiem!

  30.01.2016 19:35

 • zvaigžņu vilks
  0

  zvaigžņu vilks

  smieklīgs raksts - es saprotu ka autorei nav tehnisko zināšanu , bet nu iedomāties ka 30 gadus vecspadomju lifts varētu būt hermētisks - nu to vajag mācēt :))
  p.s. veselīgāk ir iet ar kājām - pats dzīvoju 5 stāvā un pēc lifta neilgojos - tas tikai uzlabo sirdi un asinsriti

  30.01.2016 19:21

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas