Darba devēja nolaidības dēļ jaunā māmiņa nesaņem pabalstu

1 komentārs

Trīs gadus bija darba attiecībās jelgavniecei Natālijai pieteicās meita, kad bija vēl bērnu kopšanas atvaļinājumā, piedzima arī otrs bērns. 

Pēc likumā noteiktās kārtības sievietei bija jāsaņem bērnu kopšanas atvaļinājuma pabalstu, tomēr darba devēja nolaidības pēc, viņa naudu nav saņēmusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra nav saņēmusi iesniegumu no darba devēja, ka šai māmiņai ir piešķirts bērnu kopšanas atvaļinājums.

Informācija par konkrēto gadījumu nav iesniegta arī Valsts ieņēmumu dienestā (VID). Šādās situācijās VID vēršas pie darba devēja, par šādu pārkāpumu darba devējam draud administratīvais sods līdz 700 eiro.

Foto:

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kaija
    0

    Kaija

    Protams, ar sodiem var mētāties. Mazie uzņēmēji nespēj tikt lidzi visām prasībām, pietiktu vien pieklājigi atgādināt. No TV ari straumēm gāžas - sodīt, sodīt, sodīt. It kā mēs dzīvotu cietumā, ne brīvā demokrātiskā valstī, kur cilvēks ir gan darba ņēmējs, gan darba devējs. Vairāk cieņas citam pret citu!

    14.02.2016 14:12

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas