Dabas katastrofa? Iedzīvotāji iesūta attēlus ar beigtām zivīm Saulkrastos

0 komentāri

Ap diviem tūkstošiem dažāda izmēra beigtu zivju gulst jūras krastā Saulkrastos, – satraucošu vēsts saņemta no kāda skatītāja. Sākotnēji tai pat grūti noticēt, un raidījums Bez Tabu dodas skaidrot, kas noticis.

Mērojusi vairākus kilometrus, Bez Tabu komanda gan liedagā nemana beigto zivju krāvumu, vien atsevišķas izskalotas zivteles un beigtu putnu. Taču skatītāja informācijas patiesumu apstiprina citi vietējie, kas norāda, – turklāt tā neesot pirmā reize, kad jūras krastā izskalo beigtas radības, pat roņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Aiz tā līkuma aptuveni 150 metru garumā pludmale nokaisīta ar beigtām zivīm. Nodomāju: ”Neko sev, kas notiek?!” Nekad nekas šāds nav šeit redzēts,” stāsta vietējie.

Beigtās zivis jūras krastā piesaistījušas arī Valsts vides dienesta uzmanību, taču dienesta pārstāvji norāda, – piesārņojums nav konstatēts.

Skaties VIDEO!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas