CSDD apskates laikā izsniedz veidlapu ar mistisku aili, par kuru papildus jāmaksā!

1 komentārs

Tas jau ir pārbaudīts, ka raidījuma Bez Tabu skatītāji ir viss vērīgākie un ar prieku par kādu nelāgu situāciju, vai atgadījumu padalās arī ar citiem. Raidījuma Bez Tabu mājas lapā ir sadaļa Sūdzību dēlis – vieta, kurā skatītājiem ir iespēja iesūtīt ziņu par kādu problēmu, lai pabrīdinātu citus!

Sveiki! Nesen biju tehniskajā apskatē CSDD ar savu auto. Izsniegtajā veidlapā, kur jāmaksā par visu ko, ir arī ailīte “atļaujas piedalīties ceļu satiksmē piešķiršana, veicot tehnisko apskati”. Es īsti neizprotu, par ko tas ir? Ierodoties CSDD man taču vēl ir derīga tehniskās apskates uzlīme. Ja tas ir par kaut kādu pakalpojumu vai cilvēku darbu, tad tā lai ari raksta. Jo es nekādu papildu atļauju nejūtos saņēmis un par ko jāmaksā šie 2,85 eur, tiešām nesaprotu. Varbūt Bez tabu var izskaidrot? Sergejs!

Ierodoties CSDD automašīnai taču vēl ir derīga tehniskās apskates uzlīme, un kādēļ par kaut kādu atļauju piedalīties ceļu satiksmē piešķiršanu ir jāmaksā 2,85 eiro? Raidījums Bez Tabu atbildes devās noskaidrot pie CSDD sabiedrisko attiecību speciālistes Ievas Bērziņas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Norvēģis
    0

    Norvēģis

    Tad jau sanāk, ka arī ceļu policistiem vajadzētu maksāt 2,80 par to, ka katru reizi apturot pārbauda manus datus, vai auto ir apdrošināts, vai nav zagts, vai neesmu meklēšanā utt... Ar nepacietību gaidu to brīdi, kid pieņems likumu, ka apskati var iziet visos autorizētos servisos un nebūs vairs jābaro CSDD mafija

    24.04.2016 18:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas