Cēsīs bērniem bezmaksas zobārsta apmeklējums – neiespējamā misija

9 komentāri

Cēsīs izveidojusies neapskaužama situācija, bērniem, kuriem nepieciešams zobārsta apmeklējums, tikt pie bezmaksas speciālista ir neiespējami, jo zobārsti nevēlas slēgt līgumus ar valsti. Turklāt līdzīga aina iezīmējas visā Latvijā.

TV3 raidījums Bez Tabu eksperimenta nolūkos sazinājās ar četrām zobārstniecības iestādēm, taču visur atbilde viena – nē, diemžēl bez maksas bērnu pie zobārsta pierakstīt nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāda aina izveidojusies arī citviet Latvijā.

Izrādās, daudzi zobārsti nemaz nevēlas slēgt līgumu ar valsti, jo tas speciālistiem nav izdevīgi.

Video

9 komentāri

TOP komentāri

 • kaspars
  +1

  kaspars

  valmiera nav labak

  24.01.2016 23:36

 • nu
  +1

  nu

  Iznāk ,ka valdība neprot aprēķināt ,cik bērnu ir valstī un ,cik pilsētās un izvilkt vidējo .galvenais,lai nepaliek pāri tās kvotas ,ne?ak,mūžiņ ,ko tad darīs?

  24.01.2016 11:12

 • saulstariņš
  0

  saulstariņš

  Būtu vecāki saņēmuši algu atbilstoši Latvijas medicīnas pakalpojumu cenām noteikti varētu maksāt par bērnu un savu veselību.Tā jau daudzi pieaugušie staigā ar katastrofu mutē , tagad tāds liktens parādīsies arī bērnu mutēs.

  26.01.2016 19:43

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas