Ceri, ka pašvaldības policija sodīs pārkāpējus? Turpini vien cerēt…

0 komentāri

Esi sabiedriski aktīvs, ziņo policijai par neatļautu auto novietošanu un ceri, ka tev palīdzēs? Turpini vien cerēt, jo pašvaldības policija nepakustinās ne pirkstu. Šādā situācijā nesen nonācis kāds rīdzinieks.

Viens likums, divas taisnības – šis slavenā teiciena pārfrāzējums, iespējams, vislabāk raksturo radušos situāciju. Kāds galvaspilsētas iedzīvotājs nesen pie sava dzīvojamā nama, pie kura var “noparkoties” ar īpašu atļauju, ziņojis kārtības sargiem par pārākumu, taču saņēmis, tautas valodā runājot, “kurvīti”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašvaldības policija atteikusies kaut ko darīt lietas labā, taču, kā izrādās, novietojot auto, ir jāņem vērā pat divi likumi – pašvaldības, kā arī valsts.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas