“Bļitkotāju” un slidotāju ievērībai! Lieli mīnusi uzreiz nenozīmē, ka arī ledus būs biezs

1 komentārs

Neraugoties uz lielajiem mīnusiem, kas liek domāt par to, ka ūdenstilpnes ir pamatīgi aizsalušas, daudzviet ledus joprojām ir visai plāns, un uz tā atrasties ir riskanti. Kāpēc tā?

Bez Tabu komanda devās apsekot galvaspilsētas ūdenstilpnes ar Rīgas pašvaldības policistiem un pārliecinājās, ka vietām atrasties nav droši, neskatoties uz zemo laika temperatūru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ledus biezumu ietekmē uz tā sasnigusī sniega kārta, kā arī zemūdens straumes, kas to var izskalot, un pārgalvjiem, kuri nolēmuši izklaidēties, nepārliecinoties par drošību, ziemas prieki var beigties bēdīgi.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Estere
    0

    Estere

    Es vakar tādus gudriniekus redzēju sēžam vietā, kur nekas nav aizsalis, straume un tāds kā ūdenskritums. Galīgi nedomā ar galvu!

    13.01.2016 08:06

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas