Bez Tabu skaidro – vai Rīgas satiksmes darbiniekiem ir veselības apdrošināšana?

1 komentārs

Ne visās darbavietās darbiniekiem tiek piedāvāta veselības apdrošināšana, kas krietni samazina naudas summu, kas darbiniekiem par veselības aprūpi ir jāsedz no savas kabatas. Kāda ir situācija valsts iestādēs un Rīgas domes uzņēmumos?

Par pedagogiem atbildīgais Rīgas domes departaments nav kompetents runāt par to, kādēļ daļai darbinieku ir apmaksātas veselības apdrošināšanas, bet daļai – nē. Tādēļ dodas pie galvaspilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča. Viņš norāda, ka tiek veidotas dažādas bonusu sistēmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Rīgas dome šogad veselības apdrošināšanām atvēlējusi 888 tūkstošus eiro, apdrošinot vairāk nekā 4,2 tūkstošus darbinieku. Aptuvenās polises izmaksas – 207 eiro. Likumsargiem un sociālajiem darbiniekiem apdrošināšana ir no pirmās darba dienas. Pārējiem – pēc trīs nostrādātiem gadiem!

Piemēram, Rīgas satiksmes darbiniekiem ir iespējams izvēlēties – saņemt apdrošināšanu vai citus bonusus. Šogad apdrošināti 2648 darbinieki par kopējo summu – vairāk nekā 605 tūkstoši eiro.  Tikmēr Rīgas namu pārvaldnieka pārstāvji raidījumam Bez Tabu vienas dienas laikā nespēj atbildēt uz jautājumu – cik darbinieku ir apdrošināti un par kādu summu.

Savukārt, piemēram, Saeimā veselības apdrošināšana ir kopš pagājušā gada. Saeimas deputātiem, ja viņi vēlas šādu polisi, tā ir jāiegādājas par saviem līdzekļiem, bet pamatpaka tiek apmaksāta no Saeimas budžeta. Līdz šim apdrošināti 449 deputāti.

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Antons
    0

    Antons

    Adrošināšana darbā - kas tas tāds? neesmu ne redzējis, ne dzirdējis. smiekli nāk.

    22.01.2016 12:36

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas