Bez Tabu nama apsaimniekotājam pierāda – iespējams ir viss!

0 komentāri

Pēc raidījuma Bez Tabu iesaistīšanās runas par nespēju novērst kāpņu telpas un iemītnieku mitekļu applūšanu pārtop reālos un iepriecinošos darbos, ziņo raidījuma skatītāja.

”Brīnumlietas notiek mūsu kāpņutelpā! Ir sācies kosmētiskais remonts! Šis ir lielisks piemērs, ka masu medijiem tiešām ir vara! Paldies Jums un komandai!” šāda patīkama vēsts gluži kā Lieldienu dāvana saņemta no skatītājas Janas, kura dzīvo Vaidavas ielas 1. namā Rīgā, kur vēl līdz pagājušās nedēļas beigām iemītnieki, kā paši stāsta, vēroja ūdenskritumu kāpņu telpā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Caurumi jumtā un notekcaurulē, kas ierīkota kāpņu telpā, nu ir ”aizlāpīti”, turklāt ir uzsākts arī kāpņu telpas kosmētiskais remonts.
Darbi uzsākti mēnesi pēc raidījuma Bez Tabu viesošanās. Savukārt bēdīga paskata pasta kastītes nomainītas pret jaunām vien dažas dienas sižeta demonstrēšanas.
Tomēr jāatgādina, ka nama apsaimniekotājs DzīKS ”Purvciems” gadiem centies iestāstīt iedzīvotājiem, ka pie noplūdēm vainojami ”negantie laikapstākļi”, nevis apsaimniekotāja bezdarbība.
Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet! – ar šo teicienu var raksturot situāciju, kad, pateicoties cilvēku uzņēmībai un raidījuma Bez Tabu palīdzībai, ir izdarīts neizdarāmais (kā to iepriekš uzskatījis apsaimniekotājs).

Skaties, kā nama kāpņu telpa izskatījās pirms Bez Tabu viesošanās!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas