Bez Tabu: Mājsaimnieces pret pavāriem! Iespēja izaicināt kādu no Latvijas labākajiem šefpavāriem

0 komentāri

Omes ceptā ābolkūka gardāka par Michelin restorānos pasniegtajām, krustmātes gatavotās cūkgaļas ribiņas sīpolos tik gardas, ka mēli var norīt! Vīra uztītie suši pārspēj Āzijas pavāru sniegumu! Tie ir tikai daži no piemēriem, kas raksturo latviešu ēstgatavošanas prasmi un augsto kulinārijas līmeni.

Ja arī tu ar savu firmas recepti un meistarstiķiem virtuvē esi gatavs mest izaicinājumu Latvijas izcilākajiem šefpavāriem un pierādīt, ka tevis gatavotais cepetis, rasols vai bezē kūka ir labāka par restorānos pasniegto – piedalies!

Piedalies un aizpildi anketu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Konkursa apraksts:
Restorāna virtuvē vienlaikus darbojas tā šefpavārs un konkursa dalībnieks. Abi gatavo dalībnieka pieteikto ēdienu, kuru katrs uz sava šķīvja servē žūrijai. Ja žūrija konkursanta ēdienu notur par profesionāla pavāra veikumu, konkursa dalībnieks saņem balvu – Kikkoman gardumu grozu!

Balva!

Lai veicas!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas