Bez Tabu eksperiments: zaglis netraucēti pusstundu cenšas nozagt automašīnu

2 komentāri

Raidījuma Bez Tabu eksperimenta gaitā potenciālais zaglis pusstundu netraucēti ar lauzni cenšas nozagt automašīnu, lai gan veic acīmredzami aizdomīgas darbības vietā, kur nemitīgi garām iet daudz cilvēku. Arī pēc aicinājuma “padežurēt”, kamēr atmūķēs durvis, zvans policijai neseko. Vien pēc pusstundas notiekošā aculiecinieks izsauc Pašvaldības policijas ekipāžu.

Pērn nozagtas 1048 automašīnas, kas ir par 66 vairāk nekā gadu iepriekš, turklāt par 116 vairāk nekā 2013. gadā. Arī auto daļu zādzību skaits šā gada pirmajos divos mēnešos, salīdzinot ar šo periodu pērn, pieaudzis par 30 procentiem, liecina apdrošināšanas sabiedrības BTA informācija par KASKO pieteikumiem.
Lai gan KASKO ir kā drošības spilvens zādzību gadījumu, lielākai daļai raidījuma uzrunāto nav šīs apdrošināšanas, kā iemeslu minot tās izmaksas, to, ka auto ir salīdzinoši vecs, līdz ar to uzskata, ka tāds nav saistošs garnadžiem.

Tomēr zog ne tikai dārgas automašīnas un to detaļas, bet arī vidējās klases automašīnas un to detaļas. Arī detaļu izmaksas ir ievērojamas, tāpēc katram pašam arī būtu vērts novērtēt, vai nebūtu lietderīgi pasargāt sevi no iespējamiem riskiem, iegādājoties KASKO apdrošināšanu, atgādina BTA.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

  • Kristaps
    +1

    Kristaps

    Recīgi:D

    06.04.2016 10:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas