Bez Tabu dodas uz Smilteni, lai noskaidrotu, kādēļ policisti lauž kaulus sirmgalvim!

20 komentāri

Sirmgalvis nogādā sievu uz pārbaudēm Smiltenes slimnīcā. Kamēr gaida autostāvvietā viņu atgriežamies, ierodas pašvaldības policisti un nodara vīrietim nopietnus miesas bojājumus.

Iznākot no medicīnas iestādes, kundze atskārst, – vīra nav. Slima būdama, spiesta doties viņu meklēt. Pēc piedzīvotā pāris ir vienisprātis – kārtībsargi nestrādā iedzīvotāju interesēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties jau šovakar plkst. 19.35 kanālā TV3!

Foto

20 komentāri

TOP komentāri

 • jā
  +11

  pretīgi bija skatīties šajos policistu melos pret vecu kungu , kurš nu nemaz nav spēku sāncensis 'šiem KINGIEM.Un ,kas par pārkāpumu!!!!!!! Savs vietējais iedzīvotājs ne tā nolika mašīnu!!!!UN ne tik ātri padeva dokumentus! Nu ir pret ko parādīt spēku!!!! Tādus policistus uz Ķelni,...... cīnīties pret teroristiem,tur ,lai rāda savu spēku.Tiesāt tādus. Negribu savā pilsētā tādus, kam nevaru uzticēties!!!

  14.04.2016 20:30

 • Smiltene
  +8

  Smiltene

  Metānus pārēdušies kretīni!
  Nav pirmā reize kad blekijam patik nepatikšanas sataisīt!

  14.04.2016 20:56

 • Linda
  +7

  Linda

  Noskatijos so reportazu..Policistiem nav kauna,ne mazaka,un to ka vini melo un viens otru aizstav zinu pec pieredzes,pretigi bija skatities ar kadu cinismu vini runa..fui kauns par tadiem...

  14.04.2016 20:17

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas