Bez Tabu dodas skaidrot, kāpēc valsts pamet suņus mokošai bojāejai

1 komentārs

Latvijā reģistrēti jau ap 200 suņiem, kuri sirgst ar dzīvībai bīstamo barības vada paplašināšanos. Mokošā un lēnā nāvē suņi mirst aizvien.

Lai gan pēc suņu saimnieku un veterinārārstu lūguma slimības cēloņu izpēte pērn uzsākta, bet tās turpināšanai naudu Zemkopības ministrijā nepiešķir.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cik suņiem vēl jānomirst, lai uzsāktu reālu cīņu ar slimību?

Skaties jau šovakar plkst. 19.35 kanālā TV3!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Erii
    0

    Erii

    Ko tad pētīs...kā gan ZZS dos līdzekļus un graus savu biznesu!

    05.04.2016 14:07

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas