Bez Tabu dodas noskaidrot, kāpēc Rīgā “takšu karos” izmanto 90. gadu metodes?

1 komentārs

Sabiedrībā skaļi izskanējusi ziņa par to, ka nedēļas laikā nodedzināti četri BalticTaxi spēkrati. Kādi ir iespējamie iemesli?

Kas kopumā notiek šajā jomā, kura lielākoties slīgst ēnu ekonomikas bezdibenī? Vai un kādas izmaiņas gaidāmas taksometru jomā, kuras nu sākuši apspriest pat politiskajā līmenī?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atbildes skaties jau šovakar raidījumā Bez Tabu plkst. 19.35 kanālā TV3.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gacha
    0

    Gacha

    šis reāli bessī. tur 90-to metodes reāli iet vaļa. un kamēr tas jumts būs arī domē, tas nebeigsies

    10.03.2016 10:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas